System pomiarowy
dopasowany do Twoich potrzeb?

Poznaj Lenso

Skaner 3D dobrany
do Twoich potrzeb.

Analizujemy wymagania, a podczas prezentacji urządzenia pomiaru na żywo, możesz przetestować rozwiązanie w praktyce.

Dodatkowo zapewniamy eksperckie wsparcie oraz
szkolenia z zakresu metrologii i GD&T.

Eksperckie wsparcie
ATOS ScanBox

Optyczne systemy pomiarowe wyposażone są w coraz nowocześniejsze głowice pozwalające na bezdotykowy pomiar 3D.

Seria skanerów 3D ATOS ScanBox stworzona została z myślą o całkowicie zautomatyzowanym pomiarze 3D różnorodnych elementów a pozyskane dane można swobodnie obserwować na ekranie komputera.

Nasze rozwiązania posiadają metrologiczne oprogramowanie GOM Inspect, w którym analiza uzyskanych wyników jest znacznie prostsza i szybsza!

Wprowadzając skaner 3D możesz:

  • podnieść poziom wewnętrznej kontroli jakości,
  • skrócić czas pomiarów do minimum,
  • zoptymalizować proces pomiarów 3D poprzez automatyzację,
  • podnieść kompetencje pracowników poprzez wprowadzenie zaawansowanego technologicznie sprzętu.

Skanery 3D | Szkolenia
Oprogramowanie | Serwis

CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI:

„TRAG to narzędziownia zapewniająca kompleksowe usługi z zakresu obróbki i inżynierii, wyróżniająca się niezawodnością i precyzją. Od samego początku naszej firmy interesowaliśmy się urządzeniami do kontroli jakości, wiedząc, że w naszej branży nie tylko liczy się precyzyjne wykonanie części maszyn ale również tak samo precyzyjny pomiar 3D. Przed zakupem systemów firmy GOM testowali różnego rodzaju urządzenia do skanowania 3D – w większości poprzez zlecanie usług i prezentacje na żywo. Do skanera 3D ATOS Core przekonaliśmy się dzięki szybkiemu i precyzyjnemu pomiarowi całej powierzchni, któremu można poddać różnego rodzaju elementy produkowanych przez siebie części. Dodatkową zaletą były bardzo dobre referencje z przemysłu samochodowego jak i możliwość kompleksowego zakupu maszyny – hardware i software od jednego dostawcy i profesjonalne wdrożenie systemu przez doświadczonych inżynierów.”

Paweł Frydrych
CEO w firmie TRAG

„Przejście z dotykowej do optycznej, kompletnej technologii pomiarowej wynika z uzyskiwanych, zrozumiałych wyników. Pomiary optyczne to pomiary przyszłości – dla ludzi i technologii. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w zakresie budowy pojazdów, oczywistym jest, iż technologia pomiarowa zawsze musi przynosić korzyści, w końcu procesy niekontrolowane to złe procesy.”

Werner Steinert
Szef ds. systemów pomiarowych w zakładzie Volkswagen Samochody Dostawcze we Wrześni

„Po wdrożeniu optycznego systemu pomiarowego ATOS Q firmy GOM, kontrola jakości produkowanych przez nas części z tworzywa sztucznego weszła na wyższy poziom. Wspomniany proces stał się dokładniejszy, a co najważniejsze szybszy i tańszy. Technologia pomiarów 3D pozwoliła nam ujednolicić raporty oraz sprostać wymaganiom naszego klienta. Od momentu kiedy posiadamy skaner 3D ATOS Q jesteśmy w stanie szybko zbierać dane pomiarowe i od razu analizować całą powierzchnię części, a nie tylko wybrane punkty. Wzbogaciliśmy więc nasze laboratorium pomiarowe w optyczny skaner 3D firmy GOM wraz z oprogramowaniem GOM Inspect PRO!”

Roman Serafin
Prezes Zarządu KLGS

„Dzięki wdrożonym optycznym maszynom firmy GOM, możemy kompleksowo badać wszystkie elementy naszych inhalatorów, praktycznie na każdym etapie produkcji. Technologia precyzyjnego pomiaru optycznego pozwala nam na wykrycie wad już na wczesnym etapie wytwarzania oraz szybkie wprowadzenie zmian korygujących. Intuicyjne oprogramowanie stworzone przez firmę GOM pozwala nam dokonywać zaawansowanych analiz metrologiczne. Wdrożona w naszej firmie technologia ATOS ScanBox przyspieszyła pomiary kilkukrotnie względem pomiarów manualnych”

Artur Wieczorek
Ekspert kontroli jakości w medycznej firmie Celon Pharma SA
Tomasz Danyluk
Dyrektor ds. wdrożeń

Porozmawiajmy
o skanerze 3D
dopasowanym pod
Twoje wymagania.

Skontaktuj się

Kontakt

LENSO SP. Z O.O.

ul. Madalińskiego 3
61-509 Poznań
+48 61 894 78 93
info@lenso.com.pl

NIP: 7831712652
KRS: 0000508761


POMOC TECHNICZNA
support@lenso.com.pl
+48 733 888 883


ZAPIS NA NEWSLETTER

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO KONTAKTU Z NASZĄ FIRMĄ