PARTNER

 

PARTNEREM LENSO JEST FIRMA GOM

GOM to lider w rozwoju, produkcji i dystrybucji oprogramowania, urządzeń i systemów do przemysłowej i zautomatyzowanej współrzędnościowej techniki pomiarowej 3D oraz analizy 3D, w oparciu o najnowsze wyniki badań i innowacyjne technologie.

Posiadająca ponad 60 oddziałów i sieć pracowników składającą się z ponad 1.000 specjalistów z dziedziny metrologii, firma GOM gwarantuje kompleksowe doradztwo oraz profesjonalne wsparcie i serwis w lokalnych językach. GOM dzieli się również wiedzą na temat technologii procesów i pomiarów w trakcie szkoleń, konferencji i opartych na aplikacjach warsztatów.

Firma GOM od 1990 roku zajmuje się rozwojem techniki pomiarowej w swojej siedzibie w Braunschweigu. Ponad 100 inżynierów, matematyków i naukowców pracuje w oddziałach badawczo-rozwojowych nad technologią pomiarową teraźniejszości i przyszłości.

Na dzień dzisiejszy, ponad 14.000 zainstalowanych systemów podnosi jakość produktów oraz przyspiesza rozwój produktów i procesów produkcyjnych w międzynarodowych firm z branży motoryzacyjnej, lotniczej oraz dóbr konsumpcyjnych, a także u dostawców tych firm oraz w wielu instytutach badawczych i na uniwersytetach.